ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (09.11.19)

Runda jesienna praktycznie się zakończyła,ale przychodzi czas na to,aby nadrobić zaległości i właśnie w najbliższą sobotę nasi oldboje pojadą do Brzegu,żeby rozegrać zaległe spotkanie.Nasi rywale w tym sezonie spisują się znakomicie i zgromadzili 12 pkt co daje im 2 miejsce w ligowej tabeli,a w przypadku zwycięstwa z Unią zrównają się punktami ze Skautem.To ostatnia szansa,aby ten rok zakończyć pozytywnym akcentem dla jednych jak i dla drugich.

OLDBOJE: NADROBIĆ ZALEGŁOŚCI Z AMBICJAMI

Unia może w małym stopniu odbić się od dna,jeśli w sobotę wzniesie się na wyżyny,a to wydaje się być trudne.Brzeg jest zdecydowanym faworytem i o punkty będzie ciężko.My jednak wierzymy,że tą rundę zakończymy w pozytywnych nastrojach - potrzeba ambicji!

UWAGA! POCZĄTEK MECZU W SOBOTĘ O GODZ 16:00 NA STADIONIE W BRZEGU

WYJAZD DRUŻYNY Z RYNKU W P.CEREKWI GODZ 14:20