ZAPOWIEDZI: PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ ( 08.09 - 09.09.18)

Czy i kiedy Unia wreszcie pokaże,że potrafić grać w piłkę nożną? na to pytanie szukają odpowiedzi kibice,którzy czują się zniesmaczeni postawą  naszej drużyny od początku sezonu.Unia przegrała wszystkie spotkania i po trzech kolejkach na koncie straconych ma,aż 19 goli,zdobytych zaledwie dwa.Tak słabego początku sezonu nie zanotowaliśmy nigdy w historii sekcji seniorów powołanych w szeregi Unii.Oczywiście możemy się bronić tym,że zespół jest budowany praktycznie od podstaw,ale z drugiej strony w ostatnich spotkaniach nie pokazaliśmy nic co mogło by się podobać,a szkoda...bo zawodnicy mają pojęcie,ale brakuje w dalszym ciągu siły na to,żeby walczyć od początku do końca.Ale nic to co było jest już za nami i warto się skupić na to co przyniosą najbliższe dni,czy tygodnie.W najbliższą sobotę  zagramy u siebie z Gościęcinem - rywal ma na koncie 3 pkt i tak jak pozostali rywale jest w lepszej sytuacji niż Unia.

MECZE SOBOTNIE 08.09.18

Unia zagra w sobotę,gdyż ten mecz został przełożony i jeśli kolejny raz będą problemy z zebraniem podstawowej jedenastki to sytuacja sekcji może się mocno zmienić,ale wierzymy,że tak jednak nie będzie.Ekipa z Gościęcina pierwszy mecz wygrała 4-2 ze Steblowem,a w minioną niedzielę Polonia uległa Raszowej 5-3.Spoglądając na to wszystko łatwo można wywnioskować,że Gościęcin w meczu z Unią mimo wszystko jest faworytem,ale nasz zespół kolejny raz ma szansę na to,żeby zdobyć ligowe punkty,które bez wątpienia są nam potrzebne - na przełamanie,na poprawę swojego wizerunku,ale nikt na ten sukces nie zapracuje - tylko sami zawodnicy.

POCZĄTEK MECZU O GODZ 16:00 NA BOISKU W P.CEREKWI!

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW W SZATNI O GODZ 15:15!

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ!