ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (07.04 - 08.04.18)

Zazwyczaj ten czas przerwy zimowej przemija nam wszystkim w tak szybkim tempie,że nawet się nie obejrzymy i ponowne zespoły wybiegną na boisku,żeby w rundzie wiosennej walczyć o kolejne punkty - o punkty,które wiosną zdobywa się znacznie trudniej.Tak naprawdę pierwszy mecz w rundzie wiosennej niczego nie zweryfikuje,ale negatywny wynik może mieć wpływ na najbliższe tygodnie,kiedy przyjdzie się mierzyć z innym zespołami.

Oczywiście nasze oczy kierujemy na juniorów Unii,którym do zagrania zostało niewiele - cel jest jasny i prosty - zagrać,wygrać to co należy i godnie zakończyć zmagania,bo jak wiemy od nowego sezonu do Polskiej Cerekwi powrócą seniorzy,których szeregi zasilą także wspomniani juniorzy.

MECZE NIEDZIELNE: 08.04.18

JUNIORZY: CEL,WYDAJE SIĘ BYĆ PROSTY,ALE...

Unia pierwsze spotkanie ligowe w tym roku rozegra w niedzielę 8 kwietnia w Dziewiętlicach i nie trzeba chyba nikomu przypominać wydarzeń z pierwszego pojedynku tych zespołów.

Ekipa z Dziewiętlic ma na swoim koncie 10 pkt i plasuje się na 6 miejscu,nasz zespół rundę zimową zakończył na 9 pozycji gromadząc 7 pkt - Faworyta tego spotkania ciężko jednoznacznie wskazać,ale mimo teogo,że Unia jest niżej notowana to zaryzykuje i stwierdzę,że jesteśmy faworytem!

Jaki będzie pierwszy mecz w rundzie wiosennej? czy stać nas na wymarzone otwarcie drugiej części sezonu? na te pytania poznamy odpowiedź w niedzielę.

UWAGA!! ZBIÓRKA DRUŻYNY NA RYNKU W P.CEREKWI GODZ 8:40!! PROSZĘ O PUNKTUALNOŚĆ I ZABRANIE DOKUMENTU TOŻSAMOŚCI.

POCZĄTEK MECZU  O GODZ 11:00 W DZIEWIĘTLICACH

NAJBLIŻSZA KOLEKA