ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (03.09 - 04.09.16)

Życie momentami jest brutalne i niesprawiedliwe...podobnie jest w sporcie,a szczególnie w piłce nożnej,gdzie wielokrotnie drużyny przegrywają niezasłużenie i pożniej pozostaje tylko załamanie i czasami załamanie po którym ciężko się podnieść.W tak mizernych i smutnych nastrojach kończyli ostatni weekend nasi seniorzy,którzy przegrali na własnym boisku z Mechnicą 0-6 - chcemy o tym zapomnieć! tyle mogę dodać wracając do tych niesfornych wydarzeń.

Przed nami kolejne zadanie  do zrealizowania i znowu jest o co grać.Po pierwsze potrzebujemy kompletu punktów,po drugie mecz ze Steblowem od zawsze rządzi się swoimi prawami - jak to derby,bo to od dawien dawna nazywamy potyczki z Ruchem.Wiadome jest,że Steblów gra z przyjemności,ale na mecze przeciwko Unii mobilizują się jak nigdy i wiemy z doświadczenia,że te spotkania do łatwych nie należą.

My jednak chcemy tym meczem zapomnieć o złych chwilach i znowu powrócić na odpowiednie tory i wygrywać tak jak było to jeszcze nie dawno.

POCZĄTEK MECZU W NIEDZIELĘ O GODZ 16:30 NA BOISKU W BIERAWIE

WYJAZD DRUŻYNY Z RYNKU W P.CEREKWI GODZ 15:00!

W niedzielę pierwszy mecz rozegra powracająca w szeregi Unii sekcja juniorów prowadzona przez Mateusza Kłoska.Rywalem,będzie ekipa z Lisięcic i właśnie tam zostanie to spotkanie rozegrane.Pytanie jakie nasuwa się na myśl jest proste -> jak rozpoczną sezon juniorzy? co prawda w kadrze znajdują się praktycznie wszyscy zawodnicy,którzy w minionym sezonie zdobyli v-ce mistrzostwo w lidze trampkarzy....w tych rozgrywkach poprzeczka zostanie podwyższona i bez walki i ambicji i trudno będzie o punkty,ale wierzę w to,że nasi obecnie najmłodsi gracze spiszą się i wypadną dobrze!

POCZĄTEK SPOTKANIA O GODZ 11:00 NA BOISKU W LISIĘCICACH!

WYJAZD Z RYNKU GODZ 9:45!

POKAŻMY,ŻE POTRAFIMY GRAĆ I PRZEDE WSZYSTKIM GODNIE I PRZEKONUJĄCO WYGRYWAĆ!!

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW NA MECZE UNII!!