UNIA LEPSZA OD UNII

W meczu pokazowym pomiędzy dwoma zespołami Unii zobaczyliśmy widowisko na bardzo wysokim poziomie.Mecz zakończył się zwycięstwem drugiego zespołu z Polskiej Cerekwi.

Spotkanie stało naprawdę na wysokim poziomie,a kibice obejrzeli dobre piłkarskie widowisko.

W całym meczu przewagę mieli zawodnicy Unii II,ale miejscami Unia I potrafiła stworzyć sobie dogodne sytuacje podbramkowe.

Bramkę dla Unii I zdobył Adrian Bochenek już w 2 minucie i było 1-0.

Ekipa Unii II odpowiedziała trafianiem Krystiana Płocicy na 1-1,ale na tym się nie skończyło!

Sporo sytuacja pod bramką jednej i drugiej drużyny,ale żaden z graczy nie potrafił dokładnie zakończyć celnym strzałem na bramkę co powodowało nerwowe zachowanie wśród graczy.

W drugiej połowie...obraz gry uległ małej zmianie i swoją przewagę powiększył drugi zespół Unii.

Ale to Unia I zdobyła bramkę,a dokładnie Zbigniew Kumidaj i było 2-1!

Wydawało się,że od tego momentu to Unia I pokaże swoje prawdziwe oblicze,a kolejne bramki,będą tylko kwestią czasu.

Tak się jednak nie stało..Po wznowieniu gry ze środka boiska,Grzegorz Szumierz zagrał kapitalną piłkę w pole karne,a tam znalazł się Mateusz Kłosek,który minął Aleksandra Cebulka i trafił do siatki 2-2!

Długo jednak utrzymywał się remis,żeby w końcówce do siatki Unii I trafił Zbyszek Ozdoba 3-2!

A w doliczonym czasie wynik meczu ustalił Krystian Płocica 4-2!

Po kilku chwilach sędzia zakończył to spotkanie w którym zasłużenie zwyciężył zespół Unii II Polska Cerekiew,ale i tak obie ekipy z uśmiechem opuszczały boisko,bo przecież był to mecz przyjaźni,który miał na celu miłe i przyjacielskie zakończenie rundy jesiennej.

Swoją drogą dziękujemy Adrianowi Bochenkowi za sfinansowanie całej dzisiejszej imprezy - WIELKIE DZIĘKI!

Wszystkim zawodnikom dziękuję w imieniu Ryśka Szewiora za przyjazd i rozegranie tego meczu pomimo trudnej i zimnej aury.

Pierwsza runda została zakończona,a niebawem na naszej stronie podsumowanie tego co wydarzyło się w ostatnich miesiącach w szeregach Unii.

Po spotkaniu wszyscy zawodnicy udali się na spotkanie do restauracji Marco Polo,gdzie odbyło się także zebranie podsumowujące.