TRAMPKARZE: GRAD BRAMEK W BOGUCHWAŁOWIE

Draźnił już nas temat porażek trampkarzy,którzy w ostatnim czasie grali w kratkę...dzisiaj pojechali na wyjazdowy mecz do początkującej drużyny z Boguchwałowa,gdzie rywale zazwyczaj korzystają z gościnności i strzelają mnóstwo goli - nie inaczej było w przypadku naszego zespołu,który nie dał gospodarzom najmniejszych szans wygrywając pewnie 2-12!

Swoją drogą gdybyśmy wykorzystali wszystkie sytuacje podbramkowe to wynik byłby jeszcze wyższy,ale to akurat jest w tym momencie mało istotne - potrzebowaliśmy tak okazałego zwycięstwa,które mam nadzieję podniesie całą drużynę na duchu i wreszcie zaczniemy zdobywać punkty za punktami,bo przecież taki był plan!

WYGRANA CIESZY..NIEWAŻNE,ŻE RYWAL BYŁ ZNACZNIE NIŻEJ NOTOWANY..ZAGRALIŚMY SWOJE I ZGARNĘLIŚMY KOMPLET PUNKTÓW - BRAWO!!

SOKÓL 2-12 UNIA