TOWARZYSKO: SENIORZY NIE DALI SZANS OLDBOJOM

W ramach przerwy od rozgrywek seniorzy Unii rozegrali towarzyski mecz z oldbojami Ts Unia,którzy jeszcze przygotowują się do rozgrywek.
Mecz ciekawy,ale niestety do jednej bramkowy i jednostronny - pomijając krótki czas w którym oldboje nawiązali kontakt z seniorami i przy stanie 1-0 zdołali wyrównać i wydawało się,że mecz może się zmienić i zrobić ciekawszy,ale tak się nie stało.

Do przerwy seniorzy trafiali jeszcze trzy razy i prowadzili po pierwszych 45 minutach 4-1.

Po zmianie stron - oldboje w całości oddali inicjatywę co przełożyło się na kolejne bramki i dało nam wynik końcowy 8-1.

Co można napisać o grze seniorów? wszystko dobrze się układało do pewnego momentu,kiedy zabrakło sił!!! momentami dość chaotyczna gra i nerwowa ale popracujmy nad tym,a wszystko powinno być w porządku.

Jeśli chodzi o oldbojów to martwi trochę ich postawa,bo przyznam szczerze spodziewałem się znacznie większych ambicji w tym meczu - może to tylko zagrywka przed ligowymi zmaganiami?oby tak było

WSZYSTKIM,KTÓRZY PRZYBYLI NA TEN MECZ SERDECZNIE DZIĘKUJE!! W IMIENIU PREZESA,KTÓRY PRZEZ CAŁE SPOTKANIE WALCZYŁ PRZY STAWIANIU NOWYCH WIAT!