SENIORZY: PRZEGRANA W KOLEJNYM SPARINGU

W kolejnym meczu sparingowym nasz zespół przegrał z Victorią Łany 3-1.Spotkanie zostało rozegrane na boisku w Bierawie.Co prawda pogoda do rozegrania  tego spotkania była wymarzona,ale tego już nie można napisać o grze naszej drużyny,która zagrała tylko przeciętnie.Taka sytuacja,którą w tej chwili oglądamy może tylko dawać wiele do myślenia.

Kolejny mecz,kolejna porażka i co dalej? niesmaku dodaje także fakt,że brakuje kilku podstawowych graczy,którzy nie wznowili treningów nie mówiąc już o meczach.

Przypomnę,że już jutro zagramy pierwszy mecz w tym roku o stawkę - a tą stawką jest awans do kolejnej fazy pucharu Polski - jakie można mieć uczucia? pewnie mieszane,ale liczę,że się podniesiemy!

Unia zagrała w składzie: Waldek Czerner,Robert Kesler,Paweł Wciseł,Bartłomiej Srebniak,Grzegorz Szumierz,Marceli Pilawa,Patryk Koszela,Patryk Pośpiech,Łukasz Troszka,Roman Frończyński,Mateusz Dudek,Jan Paszczuk,Kamil Cur,Kamil Długosz i Marek Kupka.

Nieobecni: Tomasz Macoch,Patryk Moj,Jarosław Stelmach,Mateusz Kłosek.

Bramkę dla Unii zdobył Bartłomiej Srebniak