PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU Z UNIĄ ( 27.10 - 28.10.18)

Unia mocno się spaliła w meczu derbowym i musiała niestety uznać wyższość rywali z Kędzierzyna - Koźla.Jakby nie patrzeć runda jesienna powoli zbliża się do finiszu,a nasz zespół po dobrym starcie traci ligowe punkty,bo przegrał kolejny mecz z rzędu - w porównaniu do poprzedniego sezonu sytuacja wygląda znacznie lepiej,ale możemy jesień zakończyć z naprawdę dobrymi nastrojami pod warunkiem,że ostatnie dwa spotkania zwyciężymy,bądź zdobędziemy jakiekolwiek punkty.

WOJEWÓDZKA LIGA OLDBOJÓW:

Tracimy punkty w derbach,a to boli podwójnie,tym bardziej,że strata spowodowała spadek w ligowej tabeli.Unia w tej chwili zajmuje 3 miejsce i ma zaległy mecze ze Skautem,który nie wiadomo czy w ogóle zostanie rozegrany.Liderem tabeli dzięki wygranej z nami została ekipa Zefira,która z 10 pkt prowadzi w tabeli.

Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście