PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU Z UNIĄ (26.10.19)

Do ostatniej chwili nie było wiadomo jak zakończy się ostatecznie spotkanie Wołczyna z Unią,bo w pierwszej fazie mecz miał zostać przełożony,później okazało się,że jednak walkower dla ekipy z Wołczyna.Jednak ostatecznie obie ekipy się dogadały i spotkanie zostanie rozegrane na wiosnę.My spoglądamy na terminarz i musimy stwierdzić,że czas rundy jesiennej dla wielu się zakończył w minioną sobotę rozegrano ostatnie mecze w tym roku w Wojewódzkiej Lidze oldbojów nie licząc tych zaległych,które ma do rozegrania także Unia.Jak było? bardzo ciekawie i przyznam szczerze takich wyników się nie spodziewałem.

W najciekawiej zapowiadającym się meczu Zefir o dziwo przegrał bardzo wysoko ze Skautem,bo aż 8-0,ale to w głównej mierze spowodowane było brakami kadrowymi w szeregach drużyny z K-Koźla.Bardzo pozytywnym akcentem rundę zakończył Brzeg,który bez problemu rozprawił się z Komprachcicami.

Kolejka 7

Data Gospodarze Wynik Goście