PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU Z UNIĄ (24.06- 25.06.17)

W zasadzie można napisać KONIEC,bo właśnie w miniony weekend zakończyliśmy zmagania w piłkarskiej klasie B i chcąc nie chcąc musimy napisać,że ten ostatni weekend w sezonie 2016/2017 był najgorszym w historii klubu,bo Unia doznała prawdziwej klęski i przegrała w Starej Kuźni 10-1!Bez dwóch zdań była to najwyższa porażka od niepamiętnych czasów jakiej doznali seniorzy.Patrząc z drugiej strony można by tylko wnioskować,że niektórzy zawodnicy znacznie szybko rozpoczęli wakacje,bo nasza drużyna pojechała na ten mecz zaledwie w 9-cio osobowym składzie i o pozytywnych aspektów trudno było się dopatrywać.Na innych ligowych boiskach również było ciekawie,a szczegóły znajdziecie poniżej..Swój zaległy mecz mieli planowo w sobotę rozegrać oldboje,ale został on przełożony na 30 czerwca na godz 19:00.

B KLASA GR 11 - OSTATNIA KOLEJKA SEZONU 2016/2017

Do spotkania Unii nie ma po co wracać i dobrze,że ten sezon dobiegł końca,bo zakładam,że z taką frekwencją nasza drużyna miałaby spore problemy,aby dograć go do końca.W pozostałych meczach bez sensacji,ale ciekawie było w Pokrzywnicy,gdzie Maciowakrze wywalczyło remis 2-2,a Śląsk Reńska Wieś drugi mecz z rzędu oddał walkowerem,tym razem na korzyść Cisowej.

Tym samym zakończyliśmy sezon w klasie B i już wiemy,że od jesienni w naszej grupie nie zagrają Inter oraz Łężce - Te dwa zespoły awansowały o klasę wyżej - GRATULUJEMY!

Wszystkim zawodnikom,działaczom i współpracownikom  drużyn z naszej grupy dziękuje za przekazywane informację dotyczące waszych spotkań.

Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście