PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU Z UNIĄ ( 14.04 - 15.04.18)

To za nami,za nami już jest śpiewał kiedyś Wojciech Gąsowski w swojej piosence i tak też można napisać o minionej już kolejce,która dla naszych juniorów po prostu się odbyła i zakończyła tradycyjnie porażką.Dlaczego napisałem tradycyjnie? odpowiedź jest prosta i jasna..gramy od początku rundy wiosennej prawdziwy piach i z tygodnia na tydzień gra zamiast wyglądać lepiej traci na wartości i nie jesteśmy już tak mocno optymistami na przyszłość,bo odbudować formę w ciągu kilku dni i bez większego nakładu sił jest niezwykle ciężko.

Oczywiście sprawdziliśmy jak wyglądała ostatnia kolejka w naszej lidze,a wyniki znajdziecie poniżej.

Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście