ODWIECZNY PROBLEM,JAK GO ROZWIĄZAĆ?

Wraz z ponownym powołaniem sekcji seniorów już na początku pojawiają się problemy,a to głównie dotyczy treningów - na które niestety przychodzi tylko garstka zawodników jaki jest powód tak niskiej frekwencji? nie bierzmy pod uwagę faktu,że są wakacje,bo nie wszyscy je mają,wręcz przeciwnie.

Z drugiej strony,kiedy pytałem o treningu spotkałem się z takimi zdaniami : "inni wcale nie trenują,tylko spotykają się w sobotę czy niedzielę i grają dla przyjemności,bo chyba o to chodzi w B klasie"

I tutaj chcę odpowiedzieć - zgadzam się w 100%,że chodzi o przyjemność,ale jaka to przyjemność przyjść na mecz,pograć max 30 min i powiedzieć,że nie mam siły? nie wspomnę o tym,że o wygrany mecz będzie bardzo trudno,bo zazwyczaj wygląda to tak,że w drugiej połowie wielu drużynom brakuje sił,a czym to jest spowodowane to nie muszę już więcej tłumaczyć.

Treningi nie są przeprowadzane po to,bo tak wypada,ale z myślą o zawodnikach - robicie to dla siebie,żeby później na meczach nie było niespodzianek,ale chcąc nie chcąc z takim podejściem o pozytywne aspekty będzie niezwykle ciężko,ale cóż pewnie znajdą się mądrzejsi - zweryfikuje to niebawem piłkarskie boisko.