OCENY PIŁKARZY PO MECZU ZE STARYM KOŹLEM...

Powracamy do ocen piłkarzy po meczach w sezonie 2015/2016.W sobotę piłkarze znowu pokazali na jak wiele ich stać wygrywając na własnym boisku ze Starym Koźlem 7-1.Jak wypadli w moim obiektywie poszczególni gracze? proszę się zapoznać z dalszą częścią newsa.

Waldek Czerner - Jeden z lepszych występów naszego bramkarza,co prawda nie miał dużo pracy,ale gdy już musiał interweniować to spisywał się znakomicie.Gdyby tylko wykluczyć kilka szkolnych błędów to nikt nie mógłby mieć żadnych pretensji.

Robert Kesler - Zawodnik powraca po dłuższej nieobecności...w sobotę pod nieobecność Jarka Stelmacha dostał szansę od początku meczu i zagrał bardzo dobry mecz,pewne interwencje w defensywie i dobra pewna gra.

Bartek Srebniak - Bramka zdobyta głową,do tego świetnie pracował w linii obronny,czynnie włączał się w akcje ofensywne drużyny - mecz może zaliczyć do udanych.

Paweł Wciseł - Pracował na boisku przez cały czas,ale nadal musi poćwiczyć nad pewnymi interwencjami,kilka razy niepotrzebne straty,które rywale na nasze szczęście nie wykorzystali.

Mateusz Srebniak - Ambitny,waleczny tak w skrócie można opisać jego występ...sporo wygranych pojedynków z rywalem i dobry przegląd pola...świetnie szukał kolegów na boisku.Mecz jak najbardziej udany dla tego zawodnika

Marcel Pilawa - Można napisać wreszcie ! odkrył się i pokazał,że to jemu należy się miejsce w pierwszym składzie..Początkowo grał na prawej stronie pomocy,widoczny i co ważniejsze trafił do siatki rywala czym też zdobył swojego pierwszego gola w barwach Unii.Marcel zagrał chyba najlepsze spotkanie od momentu,kiedy pojawił się w klubie.

Tomasz Macoch - Ten zawodnik grał swoje i robił to co do niego należało...piłka ze środka pola rozgrywana na jedną i drugą stronę,walczył do momentu kiedy miał siły,w drugiej połowie bylo widać zmęczenie dlatego też poprosił trenera o zmianę.Występ przeciętny,bo przyzwyczaił nas do znacznie lepszych

Grzegorz Szumierz - W sobotę reprezentował oldbjów,a w niedzielę sekcje seniorów - skąd ma tyle sił? no właśnie dwa dni,dwa mecze i na dodatek bardzo dobre mecze..zadziorny przy każdej interwencji,kilka słusznie przerwanych akcji i kolejne spotkanie na dobrym poziomie.

Mateusz Kłosek - Po tym jak w Reńskiej Wsi zaskoczył chyba nawet samego siebie,bo zagrał jedno z najgorszych spotkań,tak ze Starym Koźlem wyrożnił się miedzy innymi w asystach bramkowych.Sam gola nie zdobył,ale obsłużył kolegów z drużyny świetnymi zagraniami.Widoczny i głodny gry.Mecz bardzo udany!

Kamil Cur - Pierwszy raz dostał szansę gry od początku i wykorzystał ją w 100%.Było widać,że jest zainteresowany grą na wysokim poziomie.Pierwsza bramka w Unii mówi samo za siebie.Brawo Kamil

Patryk Moj - Gdyby tylko jeszcze wznowił treningi i popracował nad koordynacją to maszyny do strzelania bramek chyba już nikt by nie zatrzymał.Cztery gole zapisał na swoim koncie i pokazał,że jest w wysokiej formie!

Łukasz Troszka - Przed tygodniem nieobecny...dostał szanse w drugiej połowie i zagrał przyzwoicie - kilka ładnych zagrań z prawej strony boiska i asysta przy golu Patryka Moj.Ogólnie dobry występ!

Mateusz Troszka - Również na murawie pojawił się w drugiej części...ale zagrał trochę bez przekonania w swoje umiejętności.

Grzegorz Skóra - Wreszcie!! Grzesiu pokazał się tego dnia z dobrej strony...uwierzył w siebie i pokazał,że potrafi powalczyć na boisku jak równy z równym..oby tylko tak było nadal.

Karol Baron - Pierwszy występ tego gracza,który pojawił się w ostatnich minutach na boisku - Miał momenty wzniesień,ale i upadków,bo po stracie piłki niepotrzebnie wdawał się w przepychanki z rywalami.

Romek Frończyński - Nie zagrał w tym meczu z powodu kontuzji.

JEST TYLKO OPIS W MOJEJ OCENIE..I PROSZĘ TEGO NIE NEGOWAĆ!