BĘDĄ I CO DALEJ?

Po tym jak w niedawnym czasie poinformowaliśmy na naszej stronie o tym,że pewnym staje się fakt o ponownym powołaniu sekcji seniorów,bardzo duża cześć kibiców zwróciła się do mnie z pytaniami.I pytania są bardzo zasadne,bo kiedy popatrzymy na braki kadrowe w juniorach można mieć mieszane uczucia.

Pytanie zasadnicze które zostało do mnie skierowane brzmi:

Czy będzie komu grać w seniorach? - założenie jest jasne z naszej strony..likwidujemy juniorów,cześć piłkarzy zasila sekcje seniorów (7-8,bo nie możemy liczyć na to,że wszyscy będą chcieli występować w seniorach) do tego powracają gracze,którzy opuścili klub - tutaj znowu nie możemy liczyć na wszystkich,ale kilku graczy zadeklarowało,że wraz w powrotem seniorów również i oni zasilą ponownie szeregi Unii.Stąd uważamy,że jesteśmy w stanie stworzyć kadrę z 17-18 graczy.

Kto będzie trenerem?

Na to pytanie w tej chwili nie będziemy odpowiadać,bo do tego,kto zostanie trenerem daleka droga.

Nie ma gdzie wyjść w sobotę lub niedzielę

Dużo osób zwraca też uwagę na fakt,że przez brak sekcji seniorów nie mogą w odpowiedni sposób spędzić popołudnia w sobotę czy niedzielę - zawsze jasne było,że jak sobota to idziemy na mecz,bo gra Unia,można posiedzieć,pokibicować i fajnie spędzić czas ze znajomymi,teraz tego nie ma...a szkoda.

Z naszej strony zapewniamy,że wszystko jest na dobrej drodze i na ten moment sekcja seniorów wystartuje od nowego sezonu.