PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU Z UNIĄ (13.11 - 14.11.16)

Jedno z ostatnich podsumowań w tej rundzie,bo rozgrywki w B klasie dobiegły już końca,a na polu walki pozostają jeszcze oldboje,którzy oprócz jednej kolejki do rozegrania mają jeszcze mecze zaległe.Ten weekend dla seniorów Unii był bardzo ważny,a dokładnie mecz z Zawiszą,który musieliśmy wygrać,jeśli racjonalnie myślimy jeszcze o ewentualnym awansie.Świetny pojedynek mogli obejrzeć kibice na boisku w Polskiej Cerekwi,nasza drużyna zagrała bardzo dobry mecz i wygrała zasłużenie,jak było na inny ligowych boiskach - zobaczcie!

WOJEWÓDZKA LIGA OLDBOJÓW:

Czy faworyci zawiedli?myślę,że nie...chociaż ciekawie było w Opolu,gdzie Skaut długo musiał walczyć komplet punktów z Lewin Brzeskim,ale ostatecznie się udało...Nasi oldboje zagrali dobre spotkanie,ale Komprachcice okazały się lepsze - niestety!

Kolejka 10

Data Gospodarze Wynik Goście
Zefir Chemik K-Koźle
Pauza
Berland Komprachcice
Skaut Odra Opole
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Agfa Prusinowice
Stal Nysa
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Stal Brzeg
Oldboj Sprint Malerzowice
OKiS Polonia Prószków

B KLASA GR 11 OPOLE

Bez wątpienia hitem kolejki,był mecz Unii (4 miejsce) z Zawiszą Stara Kuźnia (2 miejsce). Okazaliśmy się zespołem lepszym i wygraliśmy jeden z najważniejszych meczy rundy jesiennej.W innych meczach Lzs Łężce wygrywa ze Steblowem i tym samym Łężce przeskakują nas w tabeli o jeden punkt.Ciekawie było w Reńskiej Wsi,gdzie Cisowa wygrała 1-0.Tym samym Unia kończy rundę jesienną na 3 miejscu!

Kolejka 13

Data Gospodarze Wynik Goście