ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ ( 29.10.16)

Nie wszystko jest tak proste jak biała linia,która jest widoczna na zdjęciu w tym artykule...Nasze zespoły bardzo mocno skomplikowały swoją sytuację w rozgrywkach i trzeba będzie jak najszybciej wrócić na odpowiednie tory,a okazja ku temu,będzie w najbliższą sobotę,bo właśnie wtedy zagrają wszystkie sekcje Unii zaczynając od juniorów,a kończąc na oldbojach.

Juniorzy na własnym boisku zagrają ostatni mecz w tej rundzie,a rywalem będzie dobrze spisująca się ekipa z Łan...zaraz po tym spotkaniu na murawę wybiegną seniorzy,którzy wygrywają ostatnio co dwa tygodnie i według obliczeń powinniśmy wygrać z Cisową,ale to tylko teoria,bo w praktyce czeka nas trudna przeprawa...jeśli racjonalnie myślimy o lepszej pozycji w ligowej tabeli to musimy wygrać...Oldboje pojadą na derby do Kędzierzyna,gdzie zagrają z Zefirem.

MECZE SOBOTNIE 29.10.16

Nie wiedzie się juniorom w ostatnich tygodniach,bo przegrywają mecz za meczem,a głównym tego powodem są braki kadrowe lub też brak chęci do gry niektórych graczy to przekłada się na takie a nie inne wyniki.W sobotę podejmować,będziemy Victorię Łany i będzie to ostatnia szansa w tej rundzie aby zatrzeć blamaże z ostatnich dni...Jak będzie? dowiemy się już w sobotnie popołudnie.Victoria Łany to zespół,który spisuje się dobrze w tym sezonie i na pewno nie można zlekceważyć rywala.

POCZĄTEK MECZU GODZ 10:00 NA BOISKU W P.CEREKWI

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW GODZ 9:10 W SZATNI!

Sędzią meczu będzie pan Jarosław Jurkowski.

Seniorzy mają ostatnio mocno pod górkę,ale w głównej mierze sami sobie utrudniają piłkarskie życie...przykładem tego niech jest ostatni mecz w Kobylicach,który przegraliśmy 1-0,a powinniśmy bez problemów wygrać...taki stan rzeczy powoduje,że w tabeli z tygodnia na tydzień zamiast wznosić się w górę spadamy,a nie na tym ma rzecz polegać i nie takie były założenia na ten sezon.W sobotę u siebie zagramy z Ks Cisową,zespołem,który ma mocne aspiracje ku temu,aby awansować,zresztą jak większość zespołów w B klasie..chcieć to jedno,ale jeszcze trzeba osiągać wyniki...W ostatni weekend rywale długo musieli się natrudzić,żeby wywieźć komplet punktów z Maciowakrza.

Unia ten mecz po prostu musi wygrać i nie ma innej opcji...!

POCZĄTEK SPOTKANIA O GODZ 13:00 NA BOISKU W P.CEREKWI

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW GODZ 12:10 W SZATNI!

Sędzią meczu,będzie pan Adam Piegza

Po dłuższej przerwie na boisko powracają oldboje i już na wstępie pojedziemy na derbowe spotkanie do Kędzierzyna,gdzie na stadionie Kuźniczka zagramy z Zefirem Chemik K-Koźle...mimo tego,że gospodarze są faworytem meczu to wiemy jak wyglądają te mecze i czym się rządzą...Unia przez cały sezon może przegrać wszystkie mecze,ale porażka z rywalem zza miedzy nie wchodzi w grę.Czy to jest możliwe,aby urwać rywalowi z górnej części tabeli?

POCZĄTEK MECZU GODZ 16:00 STADION KUŹNICZKA

WYJAZD DRUŻYNY Z RYNKU W P.CEREKWI GODZ 14:00!

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ!