ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (17.09 - 18.09.16)

ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ  (17.09 - 18.09.16)

Jedni odpoczywają,drudzy grają...ten pierwszy scenariusz za sobą mają już nasi seniorzy,którzy w miniony weekend pauzowali po tym jak z rozgrywek wycofały się Długomiłowice.Najbliższy weekend zaowocuje w bardzo sportowe widowiska,bo wreszcie na boiska wybiegną juniorzy i seniorzy.

W sobotę na placu walki mieli stanąć także oldboje,ale drużyna Skauta poprosiła o odwołanie meczu i przełożenie go na inny termin -> tak więc kolejny tydzień przerwy będą mieć nasi oldboje i znowu musimy poczekać na inaugurację w ich wykonaniu.

Ciekawie będzie również w niedzielę,a zmagania tego dnia jako pierwsi rozpoczną juniorzy,którzy pojadą na wyjazdowy mecz z Kresowianką Nowa Wieś - po ostatniej porażce,ale dobrym meczu z Dziergowicami możemy być jednak optymistami i śmiało uwierzyć w zwycięstwo,bo nasz zespół stać na to,aby rozegrać dobry mecz i co najważniejsze zgarnąć komplet punktów - czy jesteśmy faworytem tej potyczki? myślę,że tak... i tylko nie zawiedzmy kibiców,a przede wszystkim siebie samych.Gramy o całą pulę!

POCZĄTEK MECZU O GODZ 11:00 NA BOISKU W MOKRYM!

WYJAZD DRUŻYNY Z RYNKU W P.CEREKWI GODZ 9:30!

Piłkarski weekend zakończą Ci najważniejsi w Unii,dlaczego pisze najważniejsi? bo to sekcja seniorów przyciąga najwięcej kibiców i budzi największe zainteresowanie...W niedzielę pojedziemy na mecz do Maciowakrza...rywalizacja z tą drużyną zawsze należała do przyjemnych i bardzo przyjacielskich i nieważne jakim wynikiem zakończyłoby się spotkanie to obie ekipy potrafią się zachować godnie i szanują się wzajemnie,zresztą relacje klubowe także są na bardzo wysokim i bardzo przyjacielskim poziomie.Ten mecz Unia z pewnością,będzie chciała wygrać,ale mimo wzajemnej sympatii trzeba uważać na rywali,bo potrafią zaskoczyć...oby tylko nie udała im się ta sztuka w niedzielę...Liczymy w możliwości Unii i kolejne zwycięstwo!

POCZĄTEK MECZU O GODZ 16:00 NA BOISKU W MACIOWAKRZU

WYJAZD DRUŻYNY Z RYNKU GODZ 14:50!

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ!