ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ ( 17.06. - 18.06.17)

Ostatni piłkarski weekend z Unią w tym sezonie,który będziecie mogli zobaczyć na boisku w Polskiej Cerekwi,pomijając fakt,że swój zaległy mecz 24 czerwca rozegrają jeszcze oldboje.W najbliższą sobotę przedostatni mecz w tym sezonie,a ostatni na własnym obiekcie rozegrają nasi seniorzy,a rywalem będzie niewygodna Polonia Gościęcin.Pamiętamy rywalizację w rundzie jesiennej,kiedy długo musieliśmy się męczyć,żeby zgarnąć komplet punktów.Oprócz zmagań sportowych na naszym boisku,będziemy świadkami innego ciekawego wydarzenia,bo w niedziele (z tego powodu przełożono mecz seniorów) odbędzie się impreza związana z 130-leciem istnienia miejscowej jednostki straży pożarnej i praktycznie przez cały dzień murawa,będzie niedostępna dla sportowców - korzystając z okazji jako,że wydarzenie odbędzie się na boisku Unii zapraszamy również do udziału w niedzielnej imprezie.

Seniorzy tak naprawdę swój mecz zagrają dla siebie i kibiców,bo walczymy o przysłowiową pietruszkę i jedynie co nas może zadowolić to zwycięstwo w dobrym i przekonującym stylu,takie które poprawi nam nastroje i pozwoli,aby odeszły w niepamięć marzenia związane z awansem do A klasy.Polonia również nie ma o co walczyć...gdyż obie ekipy jadą na tym samym wózku,z jedną,jedyną różnicą - dzieli nas pozycja w tabeli...Unia zajmuje 4 miejsce,Gościęcin 11 miejsce.

Przy dobrym układzie wyników dla naszej drużyny sezon możemy zakończyć na 3 miejscu,ale na to wpływ musi mieć więcej czynników - wystarczy popatrzyć na tabelę i najbliższe mecze Zawiszy oraz Unii.

MECZE SOBOTNIE 17.06.17

SENIORZY: ZAGRAĆ DLA SIEBIE,I KIBICÓW Z PRZEKONANIEM..

Unia swój mecz rozegra w sobotnie popołudnie,czyli dzień przed imprezą,która będzie odbywać się na naszym obiekcie.

W pierwszej rundzie wygraliśmy w Gościęcinie 3-1 po bramkach Jarka Stelmacha,Romka Frończyńskiego i Patryka Koszela.Pamiętamy doskonale,że wówczas o punkty było nam bardzo ciężko.

Liczymy,że tym razem nasz zespół zagra dobre spotkanie i na finiszu sezonu pokaże klasę i zwycięży,bo chcąc,nie chcąc przydałaby się wygrana - od dwóch meczy nie zdobyliśmy nawet punktu.

Polonia potrafi być nieobliczalna i pod żadnym pozorem nie możemy zlekceważyć rywala.

WSZYSTKICH KIBICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA OSTATNI MECZ W SEZONIE 2016./2017 NA BOISKU W POLSKIEJ CEREKWI!!!

POCZĄTEK SPOTKANIA  O GODZ 17:00!

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW GODZ 16:10 W SZATNI!

UWAGA!! PO MECZ ZAPRASZAM WSZYSTKICH PIŁKARZY SEKCJI SENIORÓW NA ZAKOŃCZENIE SEZONU!