ZAPOWIEDZI: PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (07.05.16)

Wszystko się może zdarzyć śpiewała kiedyś Anita Lipnicka...tak właśnie wygląda sytuacja w klasie B,gdzie trwa ambitna walka o awans.Głównie liczą się trzy drużyny Dziergowice,Raszowa oraz Unia,ale nie możemy skreślać Mechnicy czy Pokrzywnicy,którzy depczą po piętach naszemu zespołowie.W najbliższą sobotę czeka nas niesamowicie zapowiadające się widowisko,bo na własnym obiekcie będziemy podejmować wyżej wymienioną Pokrzywnice,a wygrana w tej potyczce znacznie poprawi naszą sytuację w tabeli i oddalimy się od naszych rywali,ale najpierw musimy zgarnąć komplet punktów.Tutaj jeszcze nic nie jest powiedziane,że z drugiego miejsca awansuje Raszowa...wiele się może po drodze wydarzyć! W sobotę zagrają także nasi trampkarze,którzy na boisku w P.Cerekwi zmierzą się z Gościęcinem,a kilka godzin później oldboje pojadą na daleki wyjazd do Kamiennika.Zapraszam do zapoznania się z zapowiedziami!

MECZE SOBOTNIE 07.05.16 - WSZYSTKIE MECZE NASZYCH SEKCJI ZOSTANĄ ROZEGRANE W TYM DNIU!

TRAMPKARZE: CEL WIADOMY!

Wiemy,że jaki cel mają trampkarze na ten sezon - zajęcie drugiego miejsca to sprawa priorytetowa i jesteśmy na dobrej drodze,aby to osiągnąć.W sobotę zagramy z Gościęcinem i wygrana jest po prostu potrzebna jak tlen!

W tej chwili zajmujemy 4 miejsce z dorobkiem 31 pkt,tracimy do Bogdanowic 4 pkt! trzeba walczyć do samego końca.

SĘDZIA: TADEUSZ WIECZOREK

Ekipa z Gościęcina plasuje się na 9 pozycji i ma na koncie 19 pkt.

POCZĄTEK MECZU O GODZ 11:00 NA BOISKU W P.CEREKWI

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW W SZATNI GODZ 10:10!

***********************************************************************

SENIORZY: STAWKA,WIĘKSZA NIŻ ZYCIE?

Stawką tego meczu wiemy doskonale co jest...wygrana da nam utrzymanie na 3 pozycji,każdy inny wynik

przy wygranej rywali może spowodować,że spadniemy w ligowej tabeli,a tego nikt z nas nie chce.Gramy,wygrywamy i musimy liczyć na to,że potkną się Dziergowice czy też Raszowa i wówczas sytuacja będzie wyglądać arcy ciekawie.

Drużyna z Pokrzywnicy gra w kratkę,ale wygrywa swoje mecze,

Statystyki meczów pomiędzy Unią a Pokrzywnicą wyglądają następująco:

W tej chwili rywale zajmują 4 miejsce i tracą do nas 1 pkt.

PANOWIE PEŁNA MOBILIZACJA I W SOBOTĘ GRAMY WAŻNY MECZ!

ZAPRASZAMY TAKŻE NASZYCH NIEZAWODNYCH KIBICÓW - POMÓŻCIE UNII W OSIĄGNIĘCIU

ZWYCIĘSTWA!!

SĘDZIA: BRONISŁAW KANAS

POCZĄTEK MECZU GODZ 17:00 NA BOISKU W P.CEREKWI!

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW W SZATNI GODZ 16:05!

***********************************************************************

OLDBOJE: DALEKA DROGA,ALE MOŻE WARTO...

W sobotę oldboje zagrają z Kamiennikiem - Otmuchów,a mecz odbędzie się na boisku w

Maciejowicach,trasę do pokonania mamy dość sporą,ale może warto? może wreszcie będzie to przełamanie

i ten brzydki obraz porażek zostanie zamazany i przyćmiony ładną grą i co najważniejsze WYGRANĄ?

Nadzieje są,ale to jak potoczą się losy tego meczu zależy tylko od samych zawodników - życzymy powodzenia!

POCZĄTEK MECZU O GODZ 15:30 NA BOISKU W MACIEJOWICACH

ZBIÓRKA I WYJAZD Z RYNKU W P.CEREKWI GODZ 13:40

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ!

NIECH SIĘ DZIEJE!!!