ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ ( 05.11. - 06.11.16)

Rozpoczął się miesiąc listopad...koniec roku zbliża się wielkimi krokami,a co za tym idzie swój kres niebawem osiągną także piłkarskie rozgrywki w rundzie jesiennej.W najbliższy weekend swój przedostatni mecz rozegrają seniorzy,natomiast oldboje oprócz meczów zaplanowanych muszą zagrać spotkania zaległe,ale o tym nieco później.

W sobotę na boisku w Polskiej Cerekwi najstarsza sekcja podejmować,będzie Agfę Prusinowice i będzie to jedyny mecz jaki kibice mogą zobaczyć przez weekend na własnym boisku.Seniorzy dzień później czyli w niedzielę udadzą się do Gościęcina - czyli rywala z którym strata punktów byłaby grzechem,ale nie bagatelizujemy sprawy już na wstępie,bo pamiętamy podobne sytuacje przedmeczowe,które kończyły się niespodziankami.

MECZ SOBOTNI 05.11

Oldboje w minioną sobotę grali mecz derbowy z Zefirem,który mimo porażki mogli zaliczyć do udanych.Najbliższy rywal w tym sezonie na swoim koncie zgromadził 6 pkt..to dużo i nie...ale w porównaniu do Unii jest to dorobek,którego możemy pozazdrościć,bo nasz zespół nie zdobył żadnego punktu do tej pory.Kolejna okazja,aby poprawić swoją statystykę już w sobotę.

UWAGA!! POCZĄTEK MECZU O GODZ 15:00 NA BOISKU W P.CEREKWI!

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW W SZATNI GODZ 14:15!!

MECZ NIEDZIELNY 06.11.

Wznoszą się nasi seniorzy w ostatnich meczach..w niedzielę pewnie ograli Cisową,ale patrząc na wszystkie wyniki rundy jesiennej to może to zabrzmi nietypowo,ale Unia gra w kratkę,a dokładnie od 2 października (wygrana z Walcami u siebie),póżniej porażka w Reńskiej Wsi,wygrana u siebie ze Starym Koźlem,porażka w Kobylicach i znowu wygrana u siebie z Cisową...Aby nie być złośliwym według obliczeń w grę wchodzi porażka z Gościęcinem,co byłoby prawdziwą sensacją i nawet nie wyobrażam sobie takiej sytuacji w niedzielne popołudnie.

Polonia zamyka ligową tabelę z 1 pkt na koncie -> TEGO MECZU PO PROSTU PRZEGRAĆ NIE MOŻEMY!

Unia w tej chwili plasuje się na 6 pozycji i tracimy do lidera 13 pkt,a do drugiego miejsca zaledwie 3 oczka (Zawisza jeszcze,będzie pauzować). Zwycięstwo w niedzielę może podnieść naszą pozycję w ligowej tabeli!

POCZĄTEK MECZU O GODZ 13:00 NA BOISKU W GOŚCIĘCINIE

WYJAZD Z RYNKU GODZ 11:45!

SĘDZIĄ MECZU BĘDZIE PAN MIROSŁAW STEPCZUK

DO BOJU UNIA!

UWAGA! PROSZĘ ŚLEDZIĆ ZAPOWIEDŹ,GDYŻ PLANOWANY JEST WYJAZD AUTOKAREM - CZEKAMY NA POTWIERDZENIE ZE STRONY PRZEWOŹNIKA!

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ!