ZAPOWIEDZI JUNIORZY: RUSZAMY JUŻ W ŚRODĘ !

Wakacje,wakacje i po wakacjach..a tyle się wydarzyło,tyle już za nami,ale najważniejsze jest to co przed nami - jakie są cele?juniorzy to w tej chwili pierwszy zespół Unii Polska Cerekiew po tym jak zawieszono sekcje seniorów i chcąc nie chcąc w głównej mierze będziemy się skupiać na ich meczach,a ten pierwszy już w najbliższą środę 30.08.17.

Co prawda nasz zespół późno rozpoczął przygotowania do nowego sezonu,ale to wszystko było związane z wyjazdami graczy...w najbliższą środę na boisku w Polskiej Cerekwi przyjdzie nam otworzyć nowy sezon piłkarski,z nowymi wyzwaniami,bo w tej lidze jeszcze nigdy nasza drużyna nie miała okazji występować.Trudno jest tak naprawdę cokolwiek napisać o naszym rywalu z którym przyjdzie nam się zmierzyć - Trudno było mi sie doszukać szczegółowych informacji o rywalu.

Jedno jest pewne ten sezon Unia musi zaliczyć do udanych,bo wydarzenia z ostatniego roku mówią same za siebie - pierwszy sprawdzian w środę o godz 17:00 na boisku w P.Cerekwi.

JUNIORZY: BATALIĘ CZAS ROZPOCZĄĆ!

Pierwsze ligowe starcie,a rywal tak jakby mało dla nas znany,bo kiedy zobaczyliśmy terminarz to nie ukrywam,ale zastanawiałem się gdzie niektóre miejscowości się znajdują - podobnie było z Dziewiętlicami.Jest to dla nas zupełnie nowy rywal o którym tak jak pisałem powyżej wiemy tyle co nic.

Zadanie jednak do wykonania jest jedno i konkretne - dobrze rozpocząć ligowe zmagania,a może nam w tym pomóc atut własnego boiska,bo inauguracje sezonu rozpoczniemy właśnie meczem w Polskiej Cerekwi.

Jak nasz zespół wypadnie w pierwszej ligowej potyczce?

POCZĄTEK MECZU W ŚRODĘ 30 SIERPNIA O GODZ 17:00 NA BOISKU W P.CEREKWI

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW GODZ 16:10 W SZATNI

ZAPRASZAMY NA INAUGURACJE NOWEGO SEZONU DO P.CEREKWI!