WÓJT GMINY ZAGOŚCI NA NIEDZIELNYCH DERBACH!

W niedzielne popołudnie na kibiców w Polskiej Cerekwi czeka sporo emocji sportowych,bo o godz 11:00 zmagania ligowe rozpoczną juniorzy młodsi,który zagrają z Reńska Wsią.

Natomiast wydarzeniem niedzieli,będzie mecz derbowy w B klasie,gdzie nasza Unia podejmować będzie Fortunę Witosławice.

Jest to niewątpliwie ważne wydarzenie...ale oprócz tego oficjalnie swoją działalność rozpoczną trampkarze,juniorzy oraz seniorzy Unii i to właśnie z tej okazji na mecz zaproszono panią Wójt Gm Polska Cerekiew Krystynę Helbin - która bardzo chętnie przyjęła zaproszenie i pojawi się na tym spotkaniu!

Pragnę serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców do przybycia na ten mecz i stworzenie wyjątkowej oprawy - marzeniem jest,aby w Polskiej Cerekwi znowu kibice pokazali się z tej dobrej strony tak jak niegdyś!!

ZAPRASZAMY - POCZĄTEK MECZU O GODZ 17:00!