PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU Z UNIĄ (29.10 - 30.10.16)

To był dobry weekend w wykonaniu naszych zespołów,bo odpowiednio swoje mecze wygrali zarówno juniorzy jak i seniorzy..niestety wyzwaniu nie sprostali oldboje,którzy w derbach przegrali 3-1,ale trzeba tutaj zaznaczyć,że nie brakowało drużynie ambicji i walki.Jak było na ligowych boiskach w poszczególnych rozgrywkach zobaczcie sami...

II LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH GR 4

Nasi juniorzy długo musieli czekać na swoje zwycięstwo i wreszcie się doczekali 3 pkt w ostatniej kolejce tej rundy,wygrywając u siebie po trudnym pojedynku z Łanami 4-3.Niewątpliwie sensacją może być porażka Odrzanki z Kietrzem.Tym samym pierwsza część sezonu w II lidze juniorów młodszych została zakończona.

Kolejka 9

Victoria Łany
GLKS Włókniarz Kietrz
Lzs Odrzanka Dziergowice
Stal Grobniki
LZS Lisięcice
Cukrownik Baborów
Lzs Kresowianka Nowa Wieś

WOJEWÓDZKA LIGA OLDBOJÓW

Po dłuższej nieobecności na boisko wrócili nasi oldboje,którzy w meczu derbowym ulegli jednak Zefriowi 3-1.Z relacji,która otrzymałem wynika jasno,że nasi gracze zagrali dobry mecz,ale to rywal prezentował bardzo wysoki poziom.

Kolejną wysoką porażkę natomiast zanotował zespół Malerzowic,tym razem przegrywając 13-0 z Lewinem Brzeskim.

Kolejka 8

Stal Nysa
Pauza
Zefir Chemik K-Koźle
Agfa Prusinowice
OKiS Polonia Prószków
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Skaut Odra Opole
Oldboj Sprint Malerzowice
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Berland Komprachcice
Stal Brzeg

B KLASA GR 11 OPOLE:

Kolejny raz wyszedł na jaw fakt,że B klasa jest nieobliczalna i nieprzewidywalna.Co prawda nasz zespół wygrał bardzo pewnie swój mecz z Cisową to w innych meczach tak okazałych wyników nie było za wiele.W hicie kolejki Inter Mechnica wygrywa z Łężcami,a Walce gromią u siebie Lzs Kobylice,a Ruch Steblów przegrywa u siebie z Pokrzywnicą,która cały mecz grała w 10-tkę.

Jako,że mieliśmy pauzę (graliśmy w sobotę) wybraliśmy się w niedziele na mecz do Maciowakrza,gdzie tamtejszy Lzs mierzył się z naszym najbliższym rywalem,czyli Polonią Gościęcin.Jeśli chodzi o to spotkanie to stwierdzę jednoznacznie,że był to najniższy wymiar kary dla Polonii (5-1) mimo faktu,że przez długi czas utrzymywał się wynik remisowy to gospodarze mieli znacznie więcej i stwarzali mnóstwo sytuacji podbramkowych.Worek z bramkami rozwiązał się dopiero w ostatnich 10 minutach,kiedy miejscowi zdobyli cztery gole i wygrali. Nawiązując jeszcze..jeśli za tydzień Unia wyjdzie zmobilizowana na mecz z Gościęcinem to powinien to być jednostronny pojedynek.

Kolejka 11

KS Cisowa