Pewnie zdobyte 3 pkt w Dobrzeniu

Pewne zwycięstwo odniósł nasz zespół w kolejnym meczu ligowym.Tym razem jak już pisałem podejmowaliśmy ostatnią w tabeli drużynę z Dobrzenia Wlk.

Zagraliśmy kolejny bardzo dobry mecz co można zauważyć po wyniku,który ostatecznie zakończył się pewnym zwycięstwem Unii 1-4!Naszym zawodnikom należą się słowa uznania oraz wielkie brawa za dobrze rozegrane kolejne piłkarskie spotkanie...

Straciliśmy gola już w 3 min po jednym błędzie naszego bramkarza,ale wszystko zaczęło się układać na naszą korzyść w dalszej części tego meczu...Do remisu doprowadził Krzysztof Woźniak,na 1-2 bramkę zdobył będący w dobrej dyspozycji Grzegorz Mijal.Na 1-3 podwyższył znowu Woźniak,a wynik ustanowił Dariusz Łata na 1-4!

Szkoda tylko,że łowca bramek Krzysztof Woźniak nie wykorzystał rzutu karnego,ale ważne,że zdołał trafić do siatki dwa razy:)

Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem naszej Unii 1-4!

BRAWO!! ZA DOBRY MECZ I PEWNE ZWYCIĘSTWO!