JUNIORZY: PECH JAKICH MAŁO...

Nie dopisało nam szczęście w meczu z Odrzanką Dziergowice w którym tak wielu skreślało nas już przed rozpoczęciem spotkania.Nasi juniorzy jednak pokazali się z zupełnie innej strony i odważnie stawili czoła swojemu przeciwnikowi.

Rozpoczęliśmy znakomicie... bo już na samym początku zdobyliśmy dwa gole,goście odpowiedzieli jednym trafieniem z rzutu karnego,ale chwilę póżniej znowu podwyższyliśmy prowadzenie po ładnym golu Łukasza Sawczuka,jednak to nie wystarczyło.

Jeszcze przed przerwą rywale zdobyli gola kontaktowego,a w ostatniej akcji doprowadzili do remisu.

W drugiej połowie zabrakło nam siły co niestety musiało się przełożyć na gole,których łącznie Odrzanka zdobyła jeszcze trzy i w efekcie wygrała 3-6.

Uważam,ze zasłużyliśmy w tym spotkaniu na remis,bo zagraliśmy dobre zawody i dla całej drużyny należą się słowa pochwały - panowie to nie był zły mecz w naszym wykonaniu!!!