ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ ( 27.04.19)

Jak my lubimy tworzyć zapowiedzi,kiedy w tle pada słowo "DERBY' bo bez wątpienia w sobotę będzie to hasło przewodnie.Mecze Unii z Zefirem zawsze budzą spore emocje i rządzą się swoimi prawami.Unia w tej rundzie jeszcze nie zagrała meczu,bo spotkanie z Prusinowicami zostało przełożone na inny termin.Zefir natomiast już na starcie miał twardy orzech do zgryzienia i uległ w Opolu Skautowi 3-0.

W pięciu ostatnich  potyczkach 4 razy lepsza była ekipa z K-Koźla i raz górą była Unia wygrywając 19 maja 2018 4-2.

Przed sobotnim hitem Zefir zajmuje 2 miejsce mając na koncie 13 pkt,natomiast Unia znajduje się na 5 miejscu z dorobkiem 6 pkt.

Jak będzie dla Unia pierwsza wiosenna sobota pod względem piłkarskich emocji? wierzymy,że będzie to znakomity start i już na wstępie w derbach pokażemy się z bardzo dobrej strony!

UWAGA! POCZĄTEK MECZU O GODZ 15:00 NA BOISKU W P.CEREKWI

ZBIÓRKA DRUŻYNY W SZATNI GODZ 14:30!

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKIE DERBY DO POLSKIEJ CEREKWI