ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (25.05.19)

Wygrać ze Skautem to jak trafić szóstkę w Lotto,bo tak naprawdę tylko cud może sprawić,że z Opola wywieziemy jakiekolwiek punkty - tym bardziej,że nie układa się nam najlepiej w całym tym sezonie.Unia ma mocno pod górkę i zdobycie punktów jest dla nas nie lada wyzwaniem.Inne zdanie mogą mieć gracze z Opola,którzy na ten moment są liderem tabeli.Od pamiętnych czasów,kiedy jechaliśmy na mecz do Opola mówiono krótko - jedziemy do jaskini lwa i nie inaczej jest w tym przypadku.

MECZE SOBOTNIE: 25.05.19

OLDBOJE: POWALCZYĆ Z LIDEREM..TYLKO O CO?

Spoglądając na tabele sytuacja wygląda kiepsko,żeby nie powiedzieć tragicznie.Unia plasuje się na 6 miejscu (na siedem możliwych) mając zdobyte jedynie 6 pkt,Skaut natomiast jest liderem i ma 20 pkt - nie biorąc pod uwagę zaległości Zefira.Faworyta sobotniego meczu wskazać jest bardzo prosto i szybko i można tylko zadać sobie pytanie,czy warto mieć nadzieję na to,że w tym meczu możemy sprawić jakąkolwiek sensację?Osobiście wydaje mi się,że czeka nas naprawdę kolejny ciężki mecz i jeśli wywieziemy punkty z Opola to z pewnością dla nas jak i dla kibiców będzie to sensacja tego sezonu.Poczekamy i zobaczymy- jedynie co możemy życzyć naszym piłkarzom to szczęścia i powodzenia!

POCZĄTEK MECZU O GODZ 16:00 NA STADIONIE W OPOLU

WYJAZD DRUŻYNY GODZ 14:40 Z RYNKU W P.CEREKWI.