ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ ( 20.10.18)

Po dobrym starcie i dwóch wygranych w minioną sobotę Unia otrzymała lekcję gry w piłkę nożną i gładko uległa Polonii Prószków 5-1.Czy był to wypadek przy pracy? słabszy dzień? czy po prostu rywal podniósł poprzeczkę na tyle wysoko,że nie byliśmy w stanie jej przeskoczyć? Ekipa z Prószkowa zaprezentowała co prawda dobry futbol,ale Unia patrząc na udany start w sezonie powinna również wtedy pokazać na co nas stać - tak się nie stało.

W najbliższą sobotę szykuje się jeszcze trudniejsze spotkanie,bo do P.Cerekwi przyjedzie Skaut Odra Opola i tutaj dużo na temat rywala pisać nie trzeba.Odra jest zespołem,który prezentuje wysoki poziom i niestety ale fakty są takie,że o jakiekolwiek punkty będzie niezwykle trudno.Trzeba zrobić coś wyjątkowego,nietypowego,żeby zakończyć mecz z punktami na koncie.Wierzymy,że jesteśmy w stanie powalczyć.

MECZE SOBOTNIE 20.10.18

OLDBOJE: WSZYSTKO,ALBO NIC...

Unia może przejść do pewnej historii,bo jeśli w sobotę pokonamy Odrę to będzie to wyczyn godny uznania.W ostatnim meczu rozegranym 9 czerwca tego roku po kapitalnym pojedynku przegraliśmy 3-2.

Skaut obecny sezon rozpoczął niepewnie i wcale byśmy się nie obrazili,gdyby ta niepewność pojawiła się w sobotnim meczu przeciwko Unii.

POCZĄTEK SPOTKANIA O GODZ 16:30 NA BOISKU W P.CEREKWI)

(UWAGA MOŻLIWA ZMIANA GODZINY ROZEGRANIA TEGO MECZU - POINFORMUJEMY O TYM)

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW W SZATNI GODZ 15:35!

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ!