ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIA ( 19.05 - 20.05.19)

Nie rezygnujemy,gramy dalej - tak po kolejnym walkowerze powiedział prezes Ryszard Szewior.W ostatni weekend juniorzy Unii drugi mecz oddali walkowerem i jakby nie patrzeć przyszłość naszej drużyny wisi na włosku,bo jeśli w kolejnych meczach poddamy się walkowerem to wylecimy z rozgrywek otrzymując pewnie dodatkowo karę pieniężną.Ale na ten moment gramy i przygotowujemy się do następnego meczu - i dziś chcę napisać,że będzie to spotkanie na szczycie dołu tabeli,bo spotkają się dwa zespoły zamykające tabelę.Unia na własnym boisku zagra z ostatnim Rolnikiem Lewice.Nasi rywale mają zaledwie 3 pkt,które otrzymali dzięki walkowerowi.Faworytem bez wątpienia jest nasza Unia,ale wiemy doskonale jak wygląda sytuacja drużyny w ostatnich tygodniach i wszystko zależy od podejścia samych piłkarzy do najbliższej potyczki z Lewicami.Pytanie,czy zbierzemy podstawową jedenastkę?

Również w sobotę zagrają oldboje,którzy pojadą na wielkie derby do K-Koźla i na stadionie Kuźniczka zagrają z Zefirem.O tym meczu zbyt wiele pisać nie trzeba,bo rządzi się od zawsze swoimi prawami.Drużyną w lepszej sytuacji przed tym meczem jest Zefir,bo zajmuje 3 miejsce,Unia zamyka tabelę,ale to wcale nie oznacza,że już przegraliśmy.Na to spotkanie zespół jest zupełnie inaczej nastawiony i naprawdę wszystko jest możliwe.

MECZE SOBOTNIE 19.05.18

JUNIORZY; TYLKO WYGRANA WCHODZI W GRĘ

Nie wyobrażam sobie,żeby nasza drużyna w sobotę przegrała u siebie z Lewicami.Jak pisałem już powyżej Rolnik nie wygrał żadnego meczu w tym sezonie i fatalnie by to wyglądało gdyby właśnie z nami Lewice zdobyły pierwsze punkty.

Liczę na to,że chłopaki się zaangażują i wreszcie pokażą się z dobrej strony!

Unia przed tym meczem ma 7 pkt i zajmuje 9 miejsce.Rolnik zamyka tabelę mając na koncie 3 oczka.

PANOWIE POKAŻCIE,ŻE POTRAFICIE!

POCZĄTEK MECZU W SOBOTĘ O GODZ 11:00 NA BOISKU W P.CEREKWI

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW W SZATNI GODZ 10:10

OLDBOJE: DERBÓW CZAS..

Zawsze czekam na ten moment,kiedy trzeba zapowiedzieć derby Unii z Zefirem,bo pojedynki tych zespołów mimo tego,że są dla "frajdy" to przynoszą bardzo dużo emocji i fajnego futbolu.Unii ostatnio w lidze się nie wiedzie.W ostatnich trzech meczach derbowych przegraliśmy wszystkie potyczki odpowiednio 4-1,0-4,6-1.

Wierzymy w dobry występ Unii!

POCZĄTEK MECZU O GODZ 17:00 NA STADIONIE KUŹNICZKA W K-KOŹLU

WYJAZD DRUŻYNY Z RYNKU W P.CEREKWI GODZ 15:50!

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ!