ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (18.11 - 19.11.17)

Kiedy rano budzimy się do życia,żeby wrócić do swoich codziennych obowiązków z pewnością odczuwamy mocny spadek temperatury momentami poniżej 0 stopni.Co za tym idzie,kiedy popatrzymy w piłkarski terminarz?czas zakończyć zmagania i zapaść w sen zimowy - ujmując to słowo w przenośni,bo na ten odpoczynek zbyt dużo czasu nasz zespół nie będzie miał,a to dlatego,że przyjdzie czas na treningów na hali,ale do tego tematu będziemy jeszcze wracać.Na tą chwilę skupiamy się na tym co nas czeka przez najbliższy weekend.Unia w ostatnim meczu rundy jesiennej na własnym boisku zmierzy się z Ligotą Bialską Radostynia i jeśli się nie obudzimy to musimy się liczyć z kolejną bolesną porażką.

II LIGA JUNIORÓW:

PRZERWAĆ ZŁĄ PASSĘ...

Niewątpliwie juniorzy Unii wpadli w dołek z którego ciężko jest się im wydostać,ale to także przez swoje zaangażowanie i podejście oglądamy taki stan,a nie inny.

Przed ostatnim meczem w tym roku zajmujemy 9 miejsce mając na koncie 7 pkt.W znacznie lepszej sytuacji jest nasz rywal,bo przed sobotnim meczem zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 15 pkt i racjonalną szansą na to,aby zakończyć rundę na wyższej pozycji pod warunkiem,że uda mu się pokonać naszą Unię i liczyć na wpadkę Kietrza.

My jednak mocno liczymy na możliwości Unii i to,że chociaż na koniec rundy nasi zawodnicy pokażą się z tej lepszej strony!

POCZĄTEK MECZU O GODZ 10:00 NA BOISKU W P.CEREKWI

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW GODZ 9:10 W SZATNI

(PROSZĘ PAMIĘTAĆ O DOKUMENCIE TOŻSAMOŚCI)

ZAPRASZAMY NA OSTATNI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ W TYM ROKU!