ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (18.05.19)

Piękna słoneczna pogoda,sobotnie popołudnie i jak tutaj tego czasu nie poświęcić na piłkarskie widowisko,a takie czeka nas właśnie dziś (sobota) na boisku w Polskiej Cerekwi.Wreszcie po dłuższej nieobecności w Polskiej Cerekwi zobaczymy piłkarski spektakl,tylko ciekawe kto zagra w nim główną role?

Unia w tej rundzie ma zdecydowanie pod górkę,a dziś rywal wcale też nie wydaje się być łatwy do ogrania.

OLDBOJE: CZAS SPOJRZEĆ PRAWDZIE W OCZY

To,że naszej drużynie się nie wiedzie wiemy od dawna,bo wystarczy popatrzeć na ligową tabele i wszystko będzie jasne,ale nie uprzedzajmy faktów.To,że nie jest dobrze to jedno,drugi problem to brak kilku podstawowych zawodników,ale trzeb sobie radzić.

W sobotę na własnym obiekcie zagramy z Polonią Prószków - rywale są jedno miejsce wyżej w tabeli niż Unia,ale bez wątpienia mamy problemy w meczach z Polonią.Jeśli jednak pokusimy się o zwycięstwo to jest szansa na awans w tabeli.

Wierzymy w Unię i w to,że wreszcie przyjdzie dobry mecz,który zakończymy z kompletem punktów.

POWODZENIA PANOWIE!

UWAGA!!! POCZĄTEK MECZU O GODZ 16:00 NA BOISKU W P.CEREKWI

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW GODZ 15:15 W SZATNI

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ!