ZAPOWIEDZI: PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ ( 15.09 - 16.09.18)

Czasu i szans na to,żeby Unia osiągnęła sukces z tygodnia na tydzień jest co raz to mniej i niestety spoglądając na formę naszych piłkarzy do optymizmu mamy bardzo daleką drogę.Za nami 4 kolejki w których nasz zespól nie zdobył nawet punktu,tracąc przy tym skandalicznie dużą ilość bramek,bo aż 26,zdobywając zaledwie 2.Statystyki mówią same za siebie i nie kłamią.Tak naprawdę najbliższy mecz ze Starym Koźlem,będzie hitem czy kitem?obie ekipy grają fatalnie,a nasz rywal jest w tyle lepszej sytuacji,że ma zdobyty jeden punkt i wyprzedza nas w tabeli o jedno miejsce.W przypadku,gdybyśmy wygrali ten mecz to odbijemy się z dna ligowej tabeli,ale to w tej chwili przypuszczenia.

MECZE NIEDZIELNE 16.09.18

Unia na mecz do Starego Koźla pojedzie w niedzielę i jest to bardzo dobra okazja ku temu,żeby wreszcie się przełamać,zwyciężyć i poprawić swój wizerunek,który na ten moment wygląda kiepsko,a dlaczego to już pisać nie trzeba.

Ekipa ze Starego Koźla prezentuje się podobnie do Unii z tym,że ma 1 zdobyty ligowy punkt w meczu z Ruchem Steblów (3-3) pozostałe mecze rywale przegrali i z pewnością do meczu z nami podejdą z podobnym nastawieniem.

Na pytanie kto jest faworytem niedzielnego pojedynku? odpowiedź jest trudna,bo żaden z zespół nie zachwyca i tak naprawdę wydarzyć może się wszystko...wszystko i nic...

POCZĄTEK MECZU O GODZ 16:00 NA BOISKU W STARYM KOŹLU.

WYJAZD ZAWODNIKÓW Z RYNKU W P.CEREKWI GODZ 14:45!

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ!