ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (13.05 - 14.05.17)

Jedno się kończy,drugie się zaczyna tak możemy w skrócie napisać to co dzieje się w rundzie wiosennej,która przemija w bardzo szybkim czasie,co tydzień rozgrywane są poszczególne mecze,a wydaje się jakby czas lecial znacznie szybciej,bo chcąc nie chcąc za moment,będziemy na finiszu rozgrywek w II lidze juniorów,czy w Wojewódzkie lidze oldbojów,Dłużej o tydzień potrwają zmagania w B klasie,gdzie spoglądając na tabele po każdej niedzieli sytuacja się klaruje i wszystko powoli staje się jasne.Zapytałem po meczu w Walcach przybyłą grupę kibiców,czy wierzą w to,że Unia jest w stanie wywalczyć awans - uśmiechnęli się i powiedzieli krótko,za rok o tej porze będziemy świętować awans...i niestety,ale to stwierdzenie pasuje w chwili obecnej idealnie do naszej sytuacji,która zrobiła się skomplikowana i tylko nieliczni wierzą w cud jaki może otrzymać Polska Cerekiew,cud albo dosłowniej pisząc dar z nieba,który da nam przepustkę..przepustkę,która jest obecnie marzeniem mało realnym.

Skupiamy się jednak na tym co przed nami i z pewnością gramy dalej,robiąc to co do nas należy - dla siebie i dla kibiców.W najbliższy weekend jako pierwsi zagrają oldboje,którzy w sobotę pojadą do Nysy,być może po ligowe punkty, które ostatnio jest nam bardzo ciężko zdobyć.Tego samego dnia juniorzy w wyjazdowym meczu zmierzą się z liderem z Kietrza.Natomiast o godz 17:00 w niedzielę seniorzy podejmować będą na własnym obiekcie Śląsk Reńska Wieś.

MECZE SOBOTNIE 13.05.

JUNIORZY: LIDER JEST DO OGRANIA?

Czy mecz z Kietrzem przejdzie do historii? z pewnością jeśli nasz zespół zwycięży to tak,bo jak widzimy po ostatnich wynikach z teoretycznie lepszym rywalem,radzimy sobie bardzo dobrze i zazwyczaj urywamy punkty.Unia przed tym meczem zajmuje 6 miejsce i ma koncie 16 pkt.

POCZĄTEK MECZU O GODZ 11:00 NA STADIONIE W KIETRZU

WYJAZD DRUŻYNY GODZ 9:45 Z RYNKU W P.CEREKWI

*****************************************************************************************

OLDBOJE: MOŻE W NYSIE SIĘ UDA?

Już nie wiem jak zapowiadać mecze oldbojów,bo wiecznie żyje nadzieją,że po ich meczu,będą mógł napisać coś pozytywnego,ale to tylko nadzieja i tyle w zasadzie mi pozostaje.W sobotę będzie kolejna szansa na to,żeby powalczyć o ligowe punkty.Stal zajmuje w tabeli 6 miejsce mając na swoim koncie 22 pkt..

Tyle jeśli chodzi o przedmeczową analizę...co będzie? przekonamy się.

UWAGA!! POCZĄTEK MECZU GODZ 15:00 NA STADIONIE W NYSIE

WYJAZD DRUŻYNY Z RYNKU W P.CEREKWI GODZ 13:30

MECZE NIEDZIELNE 14.05.

SENIORZY: MAŁE DERBY NA NIEDZIELNE POPOŁUDNIE

Patrząc na tabele mecz Reńska Wsią zapowiada się interesująco..bo obie ekipy mają porównywalną ilość punktów,różnica jest taka,że Śląsk gra o pietruszkę,bo do walki o awans nawet jeśli by chciał to włączyć się nie może,zupełnie inaczej wyglada to  z naszej perspektywy.Ten mecz musimy wygrać jeśli chcemy utrzymać 4 pozycje,a w najlepszym wypadku awansować o jedno oczko w górę,wyprzedzając tym samym Zawiszę.

Liczymy,że zagramy dobre spotkanie,chociażby na takim poziomie jak drugą połowę z Walcami - a wówczas o wynik będę spokojny,kibice zresztą też.

POCZĄTEK MECZU O GODZ 17:00 NA BOISKU W P.CEREKWI

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW W SZATNI GODZ 16:10!

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ.