ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ ( 07.10 - 08.10.17)

Jedno się kończy,drugie się zaczyna i tak można by napisać o weekendach,kiedy nasze zespoły wybiegają na boisko by powalczyć o ligowe punkty.I trzeba przyznać,że czas ucieka niemiłosiernie i za moment będziemy na finiszu rundy jesiennej,która rozkręciła się na dobre.Przed nami długi piłkarski weekend,bo zespoły Unii zagrają w sobotę i niedzielę -oldboje pojadą do Komprachcic a juniorzy w niedzielę do Lewic - pytanie po co? czy po zwycięstwo?

MECZE SOBOTNIE 07.10.17

OLDBOJE GRAĆ CZY NIE GRAĆ?

Oczekujemy tego pięknego dnia,kiedy nasi oldboje wreszcie zdobędą komplet punktów.Na ten moment według mnie

jest to marzeniem,ale jak najbardziej możliwym do zrealizowania czy tak jednak się stanie? trudno mi na to pytanie odpowiedzieć jednoznacznie.Bez wątpienia faworytem spotkania jest Berland,ale Unia potrafi się postawić i oby w sobotę była zespołem lepiej dysponowanym i powalczyła na boisku rywala

POCZĄTEK MECZU O GODZ 16:30 NA BOISKU W KOMPRACHCICACH

WYJAZD DRUŻYNY Z RYNKU W  P.CEREKWI GODZ 15:00!

***************************************************************************************************

JUNIORZY:BLISKO WYJAZD,DALEKIE PUNKTY?

W niedzielę juniorzy pojadą na mecz do pobliskich Lewic,pobliskich bo patrząc na inne wyjazdy jest to jeden z tych najkrótszych i ciekawe tylko jak zakończy się ten pojedynek.

Patrząc na tabelę obie ekipy prezentują podobny poziom,ale tutaj postawiłbym na Unię i to nasza drużyna powinna pojechać na ten mecz jako faworyt,ale pod żadnym pozorem nie możemy lekceważyć rywali z Lewic.

Rolnik plasuje się na 10 miejscu i ma na koncie 3 pkt,natomiast Unia jest jedno oczko wyżej i zgromadziła 4 pkt.

PANOWIE DO BOJU W NIEDZIELĘ PO ZWYCIĘSTWO!

POCZĄTEK MECZU O GODZ 11:00 NA BOISKU W LEWICACH

WYJAZD DRUŻYNY Z RYNKU W P.CEREKWI GODZ 9:00

(proszę zabrać dokumenty tożsamości)

ZAPRASZAMY NA PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ.