ZAPOWIEDZI PIŁKARSKI WEEKEND Z UNIĄ (01.06.19)

Nie mogę Ci wiele dać - śpiewała kiedyś grupa Perfect i podobnie jest z naszymi oldbojami,którzy w tym sezonie pisząc dosłownie nic mam dać nie mogą,po za tym,że przegrywają mecz za meczem.Czy w tym sezonie jest jeszcze o co walczyć? jednie o prestiż o uratowanie honoru,a jest ku temu okazja w najbliższą sobotę,bo wówczas na własnym boisku podejmować będziemy Komprachcice.Spoglądając na tabele obie ekipy grają na podobnym poziomie,ale tak jak pisałem wyżej może wreszcie Unia przejrzy na oczy i zagra mecz na poziomie w tej rundzie?Do końca sezonu pozostało bardzo niewiele czasu i fajnie by było zdobyć ligowe punkty.

MECZE SOBOTNIE: 01.06.19

OLDBOJE: CZY JEST O CO GRAĆ?

Unia przed sobotnim meczem zajmuje 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 6 pkt.Nasi rywale są w podobnej sytuacji,bo plasują się na 5 miejscu,mając jeden punkt więcej.Lepszej okazji do zdobycia punktów w tej rundzie mieć już nie będziemy,dlatego najwyższy czas,aby się zmobilizować i pokazać,że potrafimy zwyciężać!

TO MUSI BYĆ NASZ DZIEŃ!

POCZĄTEK MECZU O GODZ 15:00 NA BOISKU W P.CEREKWI