PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU Z UNIĄ ( 29.09 - 30.09.18)

Blamaż , bo tak w skrócie można opisać postawę Unii w ostatni weekend. Nasz zespół nie pojechał na mecz do Cisowej i oficjalnie niebawem to wszystko zakończy się pierwszym walkowerem - jak to nazwać? bezradność? bo wstyd to raczej zbyt mało brzmiące słowo. Pozostałe zespoły swoje mecze rozegrały, co prawda niektórzy w mizernym stylu,ale liczy się,że walczyli nie to co Unia...która ze wstydu powinna zapaść się pod ziemię.

Pierwszy ligowy mecz rozegrali także nasi oldboje,którzy na własnym obiekcie pokonali Prusinowice 2-1.Liga oldbojów w tym sezonie jest znacznie okrojna,stąd runda nie potrwa długo.

WOJEWÓDZKA LIGA OLDBOJÓW

Niestety zbyt mała ilość zespołów spowodowała ,że rozgrywki mogą być mniej atrakcyjne,ale poczekajmy,bo Unia rozpoczęła dobrze.W hicie kolejki Zefir zremisował ze Skautem Odra Opole.

Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Berland Komprachcice
Pauza
Zefir Chemik K-Koźle
Skaut Odra Opole
OKiS Polonia Prószków
- : -
Oldboje Gmina Lewin Brzeski

B KLASA GR 12

W klasie B faworyci nie zawodzą i wygrywają swoje mecze,za to nie brakuje sensacji - to do czego nas przyzwyczaiła nasza liga.Nie inaczej było ostatnio,bo bez wątpienia wygraną Gościęcina z Walcami - Kromołów można nazwać niespodzianką.Wyniki ostatniej kolejki są bardzo ciekawe.

Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście