PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU Z UNIĄ (25.08 - 26.08.18)

Wracamy do wydarzeń minionego już weekendu.Czy jest do czego wracać?w przypadku Unii raczej nie bardzo,bo na własnym boisku przegraliśmy po dość słabym meczu z Maciowakrzem 1-3.Jednak nie tylko nasza drużyna ma problemy ze zdobyciem punktów o czym można łatwo przekonać się spoglądając na ligową tabelę.W II kolejce byliśmy świadkami kilku niespodziewanych wyników,ale taka właśnie jest Klasa B - mecz,meczowi nie jest równy.

II KOLEJKA KLASA B GR 12

W Koźlu Odra mierzyła się z Cisową i po niesamowitej walce ostatecznie wyszła zwycięsko z tej potyczki,Stradunia na własnym obiekcie łatwo pokonała Łężce 3-1,a Stare Koźle podzieliło się punktami z Ruchem Steblów remisując 3-3.W najciekawszym meczu Walce Kromołów pokonały Blachowiankę 3-1,a przed tym meczem wydawało się,że to ekipa z dzielnicy K-Koźla zdobędzie komplet punktów,tak się jednak nie stało.

Po tej kolejce na prowadzeniu Walce Kromołów,za nimi Lzs Raszowa i Sokół Leśnica - wszystkie te ekipy mają komplety punktów.

Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście