PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU Z UNIĄ (20.05 - 21.05.17)

Kolejne podsumowanie piłkarskiego weekendu,który za nami.Znowu byliśmy świadkami wielu nieprzewidywanych wyników.W miniony weekend na boiskach lig europejskich poznaliśmy mistrzów poszczególnych krajów i podobnie sytuacja zaczyna wyglądać w ligach,gdzie występują nasze drużyny,bo wiemy już kto awansuje do klasy A z pierwszej pozycji.Zobaczcie wszystkie wyniki z soboty i niedzieli.

II LIGA JUNIORÓW GR 4

Nasz zespół mimo tego,że zebrał dość szeroką kadrę,przegrał u siebie na własne życzenie z Grobnikami.Bardzo dobre noty w ostatnich tygodniach zbiera Victoria Łany,która znowu zwyciężyła.

Kolejka 16

Lzs Odrzanka Dziergowice
Pauza
Stal Grobniki
Victoria Łany
GLKS Włókniarz Kietrz
LZS Lisięcice
Cukrownik Baborów
Orzeł Branice
Lzs Kresowianka Nowa Wieś

WOJEWÓDZKA LIGA OLDBOJÓW:

Prawdziwe derby,które w sobotę odbyły się na boisku w Polskiej Cerekwi zakończyły się porażką Unii,ale mecz z pewnością mógł się podobać,bo nasza drużyna mimo tego,że przegrywała 4-0 potrafiła ostatecznie doprowadzić do stanu 4-3.W innych meczach dość sensacyjnie straciła punkty drużyna z Komprachcic,która w ramach pauzy rozegrała spotkanie z Nysą przegrywając 2-0.Skaut natomiast rozgromił Otmuchów.

Kolejka 19

Zefir Chemik K-Koźle
OKiS Polonia Prószków
Agfa Prusinowice
Skaut Odra Opole
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Berland Komprachcice

Stal Nysa (kolejka ostatnia)
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
3:0*
Oldboj Sprint Malerzowice

B KLASA GR 11

Unia na swój ligowy mecz pojechała do Starego Koźla,gdzie trener musiał mieć kolejny raz nerwy ze stali,bo miał do dyspozycji tylko dziesięciu zawodników.Mimo tego,poradziliśmy sobie i wygraliśmy pewnie 5-0,ale patrząc w przyszłość trzeba takich sytuacji unikać,bo skończy się to dla nas tak czy inaczej katastrofą.W najciekawszym meczu padł najbardziej zaskakujący wynik,bo lider z Mechnicy gładko uległ Zawiszy 6-1 i jest to niewątpliwie niespodzianka.Drużyna z Łężec,która tydzień temu na boisku przegrała z Walcami,ostatecznie otrzymała walkower i za ten mecz otrzymała trzy punkty,natomiast w niedzielne dołożyła kolejne zwycięstwo i powiększyła swoją przewagę na drugim miejscu.

Kolejka 22

KS Cisowa