PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU Z UNIĄ ( 18.11 - 19.11.17)

To już koniec tak w skrócie można opisać wydarzenia ostatniego weekendu,kiedy rozegrano ostatnią kolejkę rundy jesiennej w II lidze juniorów.Dla Unia to nawet lepiej,że pierwsza część sezonu dobiegła końca,bo forma,którą prezentowaliśmy pozostawia wiele do życzenia.Nie inaczej było w sobotę,gdzie na własnym boisku podejmowaliśmy Lks Biała Nyska i znowu musieliśmy uznać wyższość rywali.Jak było na pozostałych ligowych boiskach - jak zawsze sprawdziliśmy!

II LIGA JUNIORÓW:

Unia mimo tego,że miała przebłyski w swoim meczu to i tak nie zdołała ugrać chociażby punkty.Do przerwy przegrywaliśmy 3-1,żeby po zmianie stron dać sobie wbić jeszcze dwie bramki i przegrać 5-1.Grad bramek w Rusocinie,gdzie gospodarze wygrali z Dziewiętlicami 9-6.Była to ostatnia kolejka w rundzie jesiennej.

Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Paczków
Pauza
LZS Rolnik Lewice
Pauza
LKS Biała Nyska
LKS Rusocin
LZS Dziewiętlice
GLKS Kietrz
Lzs Ligota Bialska - Radostynia

TABELA LIGOWA PO RUNDZIE JESIENNEJ 2017/2018

Unia zakończyła rozgrywki na 9 miejscu mając na koncie zaledwie 7 pkt.Zdecydowanie najlepszą ekipą okazała się Sparta Paczków,która zmierza ku zdobycia mistrzostwa i wygrania grupy,ale pamiętajmy,że jest jeszcze runda wiosenna,która lubi przynosić nieoczekiwane rezultaty.

W trakcie trwania rozgrywek wycofały się,aż trzy zespoły tj: Lzs Kałków,Polonia Pogórze i Kastor Jasienica Górna.

P Nazwa klubu M Pkt B
1 Sparta Paczków 9 27 56