PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU Z UNIĄ (17.06 - 18.06.17)

To już jedno z ostatnich podsumowań w tym sezonie,które chcemy Wam przedstawić,a działo się naprawdę bardzo dużo..W piłkarskiej B klasie sprawa awansu jest od dłuższego czasu jasna i klarowna,ale mimo tego emocji nie brakuje i co najciekawsze spektakularnych wyników,bo chociażby wygrana 20-1 zespołu z Łężec może o czym świadczyć.Mecz w ostatnich dwóch kolejkach powinny zostać rozegrane typowo rekreacyjnie i bez większych nerwowości,ale jak się okazuje niektóre zespoły sami sobie utrudniają życie..W ostatni weekend odrabiała zaległości Wojewódzka Liga oldbojów i tam również zerkniemy.

WOJEWÓDZKA LIGA OLDBOJÓW

Unia za mecz z 14 kolejki otrzymała walkower gdyż drużyna z Lewina nie przyjechała do Polskiej Cerekwi,w pozostalych spotkaniach raczej bez sensacji i to faworyci zgarnęli komplety punktów.

Kolejka 14 ZALEGŁA!

Data Gospodarze Wynik Goście
Berland Komprachcice
Pauza
OKiS Polonia Prószków
Stal Brzeg
Zefir Chemik K-Koźle
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
Agfa Prusinowice
Oldboj Sprint Malerzowice
Stal Nysa
- : -
Skaut Odra Opole
Oldboje Gmina Lewin Brzeski

B KLASA GR 11

Dużo bramek,bo aż równe 60 padło w ostatniej kolejce,a banki bez watpięnia rozbiły Lężce wygrywając ze Starym Koźlem 20-1,podobnie jak Śląsk Reńska Wieś,który rozgromił Kobylice 10-0.Bardzo ciekawie było także w Maciowakrzu,gdzie wydawałoby się,że Zawisza nie powinien mieć problemów,a po wyrównanym pojedynku ostatecznie mecz zakończył się wygraną gości 8-6.Unia mając wynik w kieszeni sama sobie utrudniła życie i do samego końca musiała walczyć o utrzymanie korzystnego wyniku...Mechnica mecz z Ruchem rozegrała na własnym boisku (na prośbę rywala) i Steblów grający od początku w 10-tkę zdołał powalczyć,a Inter zagrał tak naprawdę jedną połowę i jak widać to wystarczyło,żeby zgarnąć komplet punktów.

Kolejka 25

Data Gospodarze Wynik Goście