PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU Z UNIĄ (10.06 - 11.06.17)

Strzelają korki od szampanów,jest radość,jest dobry nastrój i świetna atmosfera w drużynie,tak właśnie można napisać o tych szczęśliwcach,którzy otrzymali przepustkę do wyższych lig i pozostaje im tylko świętować mimo tego,że do końca sezonu bynajmniej w B klasie pozostały ponad dwa tygodnie.Unia pozostaje gdzieś na boku i jedynie możemy pozazdrościć,ale to,że tej przepustki nie otrzymaliśmy to nie wina rywali,ale nas samych,bo sami sobie taki los zgotowaliśmy i wygląda na to,że będziemy musieli cieszyć się z czwartego miejsca,którego do końca sezonu nie powinniśmy stracić.W miniony weekend seniorzy zanotowali drugą porażkę z rzędu tym razem ulegli Łężcom 3-1.Natomiast juniorzy na zakończenie stracili punkty w Łanach przegrywając 4-2...Jak było na innych boiskach,zobaczcie poniżej.

WOJEWÓDZKA LIGA OLDBOJÓW

Początkowo nasi oldboje mieli zagrać zaległy mecz  z Lewinem Brzeskim,ale goście ostatecznie oddali mecz walkowerem,grali jednak pozostali.Niestety nie otrzymałem wszystkich wyników.

SKAUT ODRA OPOLE : STAL BRZEG
GMINA OTMUCHÓW : OKiS OLDBOJE PRÓSZKÓW
UNIA POLSKA CEREKIEW 3 vo 0 LEWIN BRZESKI
BERLAND KOMPRACHCICE 0 : 2 STAL NYSA
AGFA PRUSINOWICE : RTS ZEFIR K-KOŹLE

II LIGA JUNIORÓW MŁ GR 4

Kolejka 18

Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Branice
Pauza
Victoria Łany
LZS Lisięcice
Stal Grobniki
Lzs Odrzanka Dziergowice
GLKS Włókniarz Kietrz
Lzs Kresowianka Nowa Wieś
Cukrownik Baborów

B KLASA GR 11

W piłkarskiej klasie B karty zostały rozdane i tak Inter Mechnica,który już zapewnił sobie awans do A klasy może grać rekreacyjnie i mimo,że tak się dzieję to i tak bez większych problemów wygrywa swoje mecze,drużyna z Łężec dzięki wygranej z Unią również zapewniła sobie awans o jedną klasę wyżej.I teraz z pewnością najbardziej rozgoryczonymi zespołami w B klasie są Unia i Zawisza bo obie ekipy jako jedyne miały zagrozić czołówce,a jak się stało to widzimy spoglądając na tabele.W minioną sobotę i niedzielę,kiedy rozegrano zaległe mecze z 19 kolejki, jedyną sensacją była wysoka wygrana Pokrzywnicy z Cisową,pozostali bez zaskoczeń.Zawisza mecz z Gościęcinem rozegra w Boże Ciało.

Kolejka 19

Data Gospodarze Wynik Goście