PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU Z UNIĄ (03.11.18)

Początek sezonu w wykonaniu Unii był znakomity,ale dobrego słowa o obecnej postawie napisać już nie możemy - tym bardziej,że w ostatnim meczu w którym mieliśmy powalczyć o punkty przegraliśmy 5-1 i tym samym spadliśmy w ligowej tabeli o kilka oczek w dół,a bez wątpienia była szansa ku temu,żeby rundę jesienną zakończyć na dobrej i wysokiej pozycji.Nadzieje co prawda są,bo łącznie mamy do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz ze Skautem Odra Opole,bo za tydzień pauzujemy.

Jak było w minioną sobotę na boiskach w Wojewódzkiej Lidze Oldbojów możecie sprawdzić poniżej:

WOJEWÓDZKA LIGA OLDBOJÓW:

Mimo ostatnich problemów kadrowych tym razem Skaut pokazał,że ma charakter i rozbił Prusinowice 10-0.Unia niestety straciła punkty na własnym boisku przegrywając 1-5.Po tej kolejce zaszło kilka ciekawych zmian w tabeli.

Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście