PODSUMOWANIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU (07.05 - 08.05.17)

Zakończony piłkarski weekend,był wyjątkowy nie tylko dlatego,że byliśmy świadkami wielu goli,ale także dlatego,że mogliśmy zobaczyć kilka bardzo ciekawych meczów w których wynik nie był z góry przesądzony.Nasze oczy oczywiście spoglądały na piłkarską B klasę,gdzie oprócz meczu Unii z Walcami,ciekawie było w Łężcach,gdzie tamtejszy zespół podejmował Zawisze Stara Kuźnia.Dawno temu pisaliśmy już,że losy awansu z pierwszego miejsca są jasne i klarowne to jednak po ostatniej kolejce największym pretendentem do awansu z drugiej pozycji są Łężce,ale na ostateczny werdykt poczekajmy,bo póki piłką w grze to wszystko jest możliwe.

W II lidze juniorów nasi nie zawiedli mimo tego,że długo męczyli się z Baborowem to dopiero w ostatnich piętnastu minutach przesądzili o losach tego spotkania.

Zupełnie inne zdanie możemy mieć oldbojach,którzy gładko ulegli liderowi z Komprachcic.Zapraszam do zapoznania się z wszystkimi wynikami w poszczególnych ligach.

II LIGA JUNIORÓW GR 4

Unia na własnym boisku rozgromiła Cukrownik Baborów,ale tylko dlatego,że goście grali w mocno okrojonym składzie,W pozostałych meczach kolejną porażke zanotowała Odrzanka Dziergowice,która tym razem przegrała w Branicach.

Kolejka 14

Victoria Łany
Pauza
Cukrownik Baborów
LZS Lisięcice
Lzs Kresowianka Nowa Wieś
Stal Grobniki
GLKS Włókniarz Kietrz
Orzeł Branice
Lzs Odrzanka Dziergowice

WOJEWÓDZKA LIGA OLDBOJÓW:

Bez sensacji jeśli chodzi o mecz Unii,która podejmowała lidera z Komprachcic i przegrała 2-7...Po za tym kilka niespodziewanych remisów i bez większych wydarzeń...

Kolejka 17

OKiS Polonia Prószków
Stal Nysa
Skaut Odra Opole
przełożony
Berland Komprachcice
Oldboje Gmin Otmuchów-Kamiennik
3:0*
Oldboj Sprint Malerzowice
Stal Brzeg
0:3*
Zefir Chemik K-Koźle
Oldboje Gmina Lewin Brzeski
Agfa Prusinowice

MECZ ROZEGRANY 06.05.17 Z 21 KOLEJKI.

Berland Komprachcice

B KLASA GR 11:

Piłkarska B klasa w ostatni weekend obfitowała w bardzo ciekawe pojedynki,a do takich z pewnością należał mecz Łężec z Zawiszą Stara Kuźnia i jak widać po samym wyniku,było bardzo ciekawie,lepsi okazali się miejscowi,którzy dzięki wygranej powiększyli swoją przewagę na drugim miejscu.W innych meczach lider pewnie wygrał w Cisowej,a zwycięstwo na przełamanie osiągnęła Pokrzywnica.

Kolejka 20

LZS Stare Koźle