OLDBOJE: JAK DŁUGO JESZCZE?

Kolejny mecz i niestety kolejna porażka naszej drużyny,tym razem lepszym zespołem okazała się ekipa z Opola,która tak czy inaczej była faworytem tego spotkania,i jak dobrze wiemy jest głównym pretendentem do tego,aby wywalczyć mistrzostwo ligi.Na mecz do Opola pojechaliśmy w raczej z minimalnymi szansami na korzystny rezultat,ale gdzieś tam była cicha nadzieja,że może uda nam się wywalczyć chociażby remis..Jednak mimo tego,że zdobyliśmy dwa gole nie udało się i to gospodarze odpowiednio trafili do naszej bramki,aż pięć razy i mecz zakończył się porażką Unii 5-2.

To już kolejna przegrana w tym sezonie,a tak słabych wyników już dawno w wykonaniu Unii nie oglądaliśmy.Pytanie kiedy nastąpi przełamanie? czekamy z niecierpliwością,bo gra wcale źle nie wygląda,ale co z tego,kiedy nie przekłada się to wszystko na pozytywne wyniki.

SKAUT 5-2 UNIA.