CO DALEJ Z UNIĄ?

Wraz z zakończeniem rozgrywek..spora ilość sympatyków jak i samych zainteresowanych życiem klubu zasypuje nas pytaniami co dalej z Unią,bo gdzie się nie obejrzymy można usłyszeć pytanie - to prawda,że seniorzy w przyszłym sezonie nie będą grać? i takich jak i podobnych pytań jest całe mnóstwo

Jako oficjalna strona klubu przekazujemy sprawdzone informacje i na ten moment jedyne co możemy napisać w naszym komunikacie :

"W przyszłym sezonie możemy z pewnością liczyć,że barwy Unii będą reprezentować oldboje"

Jak będzie w przypadku seniorów? w tej chwili trwają przygotowania zmierzające do podjęcia ostatecznej decyzji,podobnie jest z juniorami,których losy także nie są na ten moment przesądzone.

Prosimy o zachowanie spokoju,a wszystkie podjęte decyzje przez zarząd przedstawimy na naszej stronie internetowej.