Agfa Prusinowice Gospodarze

REDAKCJA

Utworzono:

25.06.2019

Zaległy mecz,który rozegraliśmy w ostatnim czasie miał być tym na przełamanie,a był tym do których w tej rundzie przyzwyczaili nas oldboje Unii - kolejna z rzędu porażka i to bardzo bolesna,bo aż 7-0 na terenie rywala.

Początek wcale nie zapowiadał dramatu,bo stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji,których nie wykorzystaliśmy - chwilę później zrobiło się 3-0,bo w bardzo krótkim odstępie czasowym daliśmy sobie wpakować piłkę do bramki i losy meczu były praktycznie rozstrzygnięte.

Po zmianie stron Unia była mocno zdezorientowana i to przełożyło się na utratę kolejnych goli - na domiar złego poważnej kontuzji nabawił się Tomasz Pańczyk i mecz kończyliśmy w osłabionym składzie.

Miejscowi swoją przewagę wykorzystali bezlitośnie i zaaplikowali nam łącznie siedem goli co dało im pewną wygraną.

Dla Unii ten sezon dobiegł końca,bo spotkanie zaplanowane na 29.06 z Lewinem zostało już zweryfikowane jako walkower na korzyść naszego zespołu - i tak naprawdę są to nasze pierwsze prawdziwe punkty w tej rundzie...komentarz zbędny.

AGFA 7-0 UNIA

W imieniu prezesa Ryszarda Szewiora dziękuje wszystkim zawodnikom,którzy angażowali się w minionym sezonie i walczyli mimo braku pozytywnych wyników.