Berland Komprachcice - Unia Polska Cerekiew

REDAKCJA

Utworzono:

07.10.2018

Tak udanego początku sezonu nasi oldboje nie zanotowali od wieków.Po dwóch kolejkach nasz zespół ma na koncie komplet punktów i tym samym jesteśmy samodzielnym liderem tabeli mając na koncie 6 pkt - czy to początek dobrej przygody w tym sezonie?a może przypadek?

Na mecz do Komprachcic co prawda pojechaliśmy tylko w 11-stu,ale jak się okazało to wystarczyło,żeby pokonać Berland.Unia objęła prowadzenie już w 10 min,kiedy po zasłużonym rzucie karnym gola zdobył niezawodny w ostatnim czasie Łukasz Szeliga.

Spotkanie momentami było mocno wyrównane,ale z gry więcej miała Unia,która stworzyła kilka bardzo ładnych akcji po których mogły paść bramki.

Gospodarzom jeszcze w pierwszej połowie udało się doprowadzić do remisu.

Po zmianie stron obraz meczu nie uległ diametralnej zmianie - swoje okazje mieli jedni i drudzy i kiedy wydawało się,że mecz zakończy się remisem,nasz zespół miał stały fragment gry i po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pięknego gola po strzale głową zdobył Marcin Biksa i dał Unii bardzo ważne i cenne 3 pkt!

Trzeba przyznać,że z trudnego terenu jakim są Komprachcice wywozimy komplet punktów i to najbardziej cieszy!

OBY TAK DALEJ PANOWIE!! JEST DOBRZE,A MOŻE BYĆ JESZCZE LEPIEJ!

W imieniu prezesa wszystkim zawodnikom dziękuję za zaangażowanie i walkę w tym spotkaniu!

BERLAND 1-2 UNIA.