Autor:

REDAKCJA

Utworzono:

21.10.2017

W wielkich derbach,które zawsze budzą duże zainteresowanie niestety nasza drużyna uległa Zefirowi Chemik K-Koźle 4-1 i tym samym nie przerwała złej passy w rozgrywkach ligowych.

Byliśmy pewnie,że ten mecz będzie zupełnie inny niż te,które Unia dotychczas rozegrała,ale nic bardziej mylnego,rywal zza miedzy pokazał charakter i po prostu wiedział po co przyjechał do Polskiej Cerekwi co to można łatwo wywnioskować po wyniku końcowym tego derbowego spotkania.

Warto też dodać,że swój dorobek bramkowy mógł poprawić tego dnia Łukasza Szeliga,który co prawda trafił do siatki rywala jeden raz,ale mógł to zrobić bynajmniej trzy razy,ale cóż taki bywa futbol.

Unia nie sprostała Zefirowi w kolejnych już derbach...i nadal zamykamy ligową tabelę mając do rozegrania jeszcze dwa zaległe spotkania z początku rundy i może wtedy nastąpi długo wyczekiwane przełamanie zespołu i nastroje poprawią się nam przed przerwą zimową.

UNIA 1-4 ZEFIR

Derby w Wojewódzkiej Lidze oldbojów za nami i niestety na korzyść odwiecznego rywala z K-Koźla.